Reklamace

  • Kupující je povinen před potvrzením převzetí zásilky zkontrolovat, zda není přepravou zásilka poškozena.
  • Dále je povinen zkontrolovat fyzický obsah zásilky dle faktury.
  • Poškození uvnitř zásilek, ke kterému nedošlo při doručování zásilek, nelze u Courierforyou.cz uplatňovat, proto je nutné zásilku během převzetí zkontrolovat i uvnitř.
  • Pozdější reklamace zjevných vad nebudou prodávajícím uznány.
  • V případě, že kupující objeví na dodaném výrobku během záruční doby vadu, která nebyla způsobena jeho nevhodným používáním, má právo na reklamaci zboží u firmy, kde si zboží objednával 

REKLAMACE dopravného se řeší přímo během převzetí zásilek: 

 

 

 

Reklamace zboží nakoupeno formou nákupu

Reklamaci je nezbytně nutné uplatnit bez zbytečného odkladu, ihned jakmile se vada objevila. Případné prodlení při pokračujícím užívání zboží může zapříčinit prohloubení vady, znehodnocení zboží a může být důvodem odmítnutí reklamace. Záruční doba je uvedena u každého výrobku! 

 

V případě zjištění závady nakoupeného výrobku, ihned nás kontaktujte nejlépe do 60min maximálně do 8hodin. od převzetí zásilky a kurýrní služba zajistí vyřízení urgetní reklamace a vyměnění poškozeného zboží. V případě pozdějšího uplatnění na zboží, které má kratší záruku neručíme za výměnu zboží za nové.

V případě zboží, které bylo nakoupeno a závada byla zjištěna až druhý den či po dobu dvouleté záruční doby zboží, musíte kontatovat dodavatele zboží a zboží reklamovovat. Courierfoyou.cz případné reklamace zboží, či skryté vady nevyřizuje a nelze proto u nás zboží reklamovat. proto všem zákazníkům doporučujeme všechny záruční listy a daňové doklady, které k objednanému nákupu obdržíte, pečlivě uchovejte k pozdější reklamaci zboží.

 

Reklamace jídel a nápojů prostřednictvím Dámejídlo.cz

U Courirforyou.cz lze reklamovat dodání objednaného jídla a nápojů, nikoli jejich kvalitu. V případě nespokojenosti s objednaným zboží neprodleně kontaktujte podporu Dámejídlo.cz tel.: +420 222 703 803, Po - Pá 10 - 22 hod, So - Ne 11 - 22 hod nebo emailem: zakaznici@damejidlo.cz

 

 

 

Kontaktujte nás

Courierforyou.cz

Radek Kučera
Sokolská 126
763 10 Hvozdná

IČ: 74994671

+420 725 743 290
info@courierforyou.cz

2. Příjemce zásilky
Cena: 129,- Kč
2. Příjemce zásilky
Cena: 99,- Kč
1. Odesílatel nákupu
Nákup: do 2000,-Kč
2. Příjemce nákupu
Nákup: do 2000,-Kč